Czysta kawa zielona we Włoszech – zakupy – skutki zabezpieczające

3 853 Widoki

Green Coffee Bean Pure to szeroko reklamowany suplement diety, który obiecuje robić "cuda" i pomóc Ci stracić wiele kilogramów w ciągu kilku dni.

Na stronie internetowej Green Coffee Bean Pure twierdzi się, że 97,6% osób, które z niej korzystały straciło ponad 10 kilogramów w ciągu 4 tygodni. Ponadto na stronie internetowej Green Coffee Bean Pure wiele zeznań jest przedstawianych przez osoby, które twierdzą, że straciły od 14 do 35 kilogramów w ciągu zaledwie kilku miesięcy.

Ale czy zielona kawa jest czysta czysta?

Zgodnie z informacjami na stronie internetowej http://www.coffeebeanpure.com/it/, głównym składnikiem Green Coffee Bean Pure jest ekstrakt z zielonych ziaren kawy zawierający co najmniej 50% kwasu chlorogenowego.

Ponadto zawiera następujące składniki:

Zalecana dawka dla Green Coffee Bean Pure to 1 tabletka dziennie przed śniadaniem lub zalecana przez lekarza.

Każde opakowanie Green Coffee Bean Pure zawiera 30 tabletek, wystarczającą ilość na miesiąc.

Strona internetowa Green Coffee Bean Pure nie zawiera żadnych informacji na temat skutków ubocznych użytkowania.

Green Coffee Bean Pure nie jest dostępny do sprzedaży w aptekach lub ziołowych leków we Włoszech. Można go kupić tylko na jego stronie internetowej. Zamówienie jest wysyłane kurierem i dostarczane w ciągu 1-3 dni roboczych.

Pakiet Zielona Kawa Czysta kosztuje 38 euro. Dwie butelki kosztowały 66 euro, trzy butle 89 euro, a cztery butelki Green Coffee Bean Pure 112 euro. Wysyłka jest bezpłatna. Płatność dokonywana jest w gotówce przy dostawie.

Zgodnie z informacjami zawartymi na stronie internetowej Green Coffee Bean Pure zapewnia 60-dniową gwarancję zwrotu kosztów. Żądanie zwrotu lub anulowania zamówienia może być złożone drogą elektroniczną, a firma zastrzega sobie prawo do jego odrzucenia, jeśli uzna, że takie żądanie jest nieuzasadnione.

Zielona Kawa Fasola Kawa Czysta jest suplementem diety, którego należy unikać. Nie dostarcza on jasnych informacji na temat ilości zawartych składników. Jest to jeden z najdroższych dodatków do kawy zielonej.

Dodatek zawiera Svetol, który jest specjalnym ekstraktem zielonej kawy. Svetol jest najbogatszym ekstraktem z zielonej kawy z kwasem chlorogenowym. Za jego skuteczność odpowiada również wysoka zawartość kwasu chlorogenowego w zielonej kawie Svetol Green Coffee. Zielona kawa Svetol zawiera 50% kwasu chlorogenowego.

Ostatnie badania wykazały, że dzienne dzienne spożycie Swablla w ilości 400mg Swablisa dziennie może pomóc w uśmiechu wagi 5,7% w ciągu 60 dni. Oznacza to średnio 5 kg w ciągu zaledwie dwóch miesięcy. NON MALE!

Zielona kawa Svetol Green Coffee produkowana jest przez Evolution Slimming. Każda butelka zawiera 60 zielonych kapsułek kawy. Przyjmij 2 kapsułki dziennie. Jedna rano i jedna wieczorem, 30 minut przed posiłkami.

Svetol Zielona Kawa nie jest dostępna w aptekach we Włoszech. Jest on dostępny tylko w oficjalnym sklepie internetowym Evolution Slimming.

Tylko jedna butelka zielonej kawy Svetol kosztuje tylko 30 €. Przy zakupie więcej niż jednej butelki cena spada nawet o 25%. Więc cena za 3 butelki Svetol Zielona Kawa Svetol Green wynosi tylko 71 €. Oznacza to, że Svetol Green Coffee będzie kosztować mniej niż € 0,70 / dzień.

o

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o Svetol Green Coffee.

Green Coffee 5K

Zamów dzisiaj i otrzymaj darmową wysyłkę i gwarancję satysfakcji.

50% Tylko dziś!

Be the first to comment on "Czysta kawa zielona we Włoszech – zakupy – skutki zabezpieczające"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*