Nicofrin – opinie – cena – gdzie kupić?

Kto palił papierosy ten wie, jak ciężko jest zwalczyć ten nałóg. Rzucić palenie! to jest prawdziwe wyzwanie, należy posiadać bardzo silną wolę i samozaparcie!

Dzieje się tak, dlatego, iż papierosy posiadają w sobie bardzo silny środek uzależniający, jakim jest nikotyna. Papierosy to nie tylko znana wszystkim nikotyna, ale również kilka tysięcy mniej znanych substancji chemicznych w tym aż 60 rakotwórczych, które dostają się do naszego organizmu wraz z dymem papierosowym. Do tych bardzo groźnych substancji rakotwórczych zaliczamy: metale ciężkie, chlorek winylu, nitrozaminy, węglowodory aromatyczne i wiele innych. Z ostatnich badań naukowców wynika, iż palenie papierosów prowadzi nie tylko do różnego rodzaju nowotworów (płuc, gardła, trzustki, szyjki macicy itp.), ale również jest przyczyną: zawału serca, niewydolności oddechowej, nadciśnienia, astmy oraz odpowiedzialny jest za naszą kondycję fizyczną. Od wielu pokoleń wiadomo, iż palacze szybciej się męczą, gdyż posiadają mniejszą wydolność oddechową, czyli tzw. „zadyszkę”. Jednak wśród miłośników popalania najgorsza jest nieświadomość, iż poprzez swój nałóg krzywdzą innych! Nie dość, że trują siebie to na dodatek powoli podtruwają wszystkie osoby ze swojego otoczenia. Dzieje się tak, gdyż palenie bierne powoduje jeszcze większe spustoszenie w organizmie, niż u palaczy. Na choroby związane z dymem papierosowym w sposób szczególny narażone są dzieci nienarodzone, znajdujące się jeszcze w łonie matki. Bardzo często rodzą się jako wcześniaki z chorobami wrodzonymi: mają mniejszą masę urodzeniową, posiadają inny odcień skóry i w większości przypadków nie dostają maksymalnej ilości pkt w skali APGAR. Niestety wpływ nikotyny odzwierciedla się również w późniejszym wieku. Dzieci te mają problemy z koordynacją, koncentracją oraz hormonem wzrostu.

Czym są papierosy?

Papierosy są w pewien sposób toksyczną bombą zegarową, która niszczy nasze ciało za pośrednictwem chorób. Przychodzi niespodziewany moment, kiedy ta bomba wybucha i dowiadujemy się, iż posiadamy w sobie nowotwór! W jednej sekundzie wali się nam całe dotychczasowe bardzo poukładane życie. Aby nie dopuścić do tego typu sytuacji, nie czekaj do jutra! Tylko już dziś! Podejmij walkę, którą jest rzucenie palenia. W tym bardzo trudnym zadaniu pomoże ci Nicofrin. Suplement diety Nicofrin jest wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju, z nim rzucisz palenie na 100%. Jego wyjątkowość ukryta jest w jego naturalnych składnikach: Wyciąg z korzenia kudzu - to roślina występująca w Azji Południowo-Wschodniej. Jej kojące dla organizmu właściwości docenili już starożytni Chińczycy. Ge-gen, bo tak nazywali ją uwcześni uczeni z chin używali jej do walki z nałogiem alkoholowym, dopiero współczesne badania wykazały, że z dużym powodzeniem może mieć zastosowanie w walce z nałogiem tytoniowym. Bylina, jaką jest kudzu zawiera w sobie bardzo dużą ilość związków chemicznych, jakim są  izoflawonoidyktóre skutecznie zmniejszają potrzebę sięgnięcia po papierosa. Zawarte w niej substancje posiadają szerokie zastosowanie: - mają wpływ na układ nerwowy - powodują, iż mięsień sercowy potrzebuje mniej tlenu - obniżają ciśnienie krwi tętniczej - zmniejszają bóle migrenowe Różeniec górski – jest ziołem mającym w sobie wiele drogocennych właściwości. Jest pomocna w zachowaniu dobrej kondycji naszego umysłu, łagodzi stan poirytowania oraz podnosi odporność na stres. Jednym z zadań tej rośliny jest ochrona naszego serca przed szkodliwym działaniem stresu, czyli arytmią. Ponadto reguluje ciśnienie krwi. Nicofrin to nie tylko te naturalne i unikatowe składniki, ale również innowacyjny sposób działania. Kuracja za pomocą preparatu Nicofrin składa się z dwóch faz. Pierwsza polega na oczyszczeniu organizmu z toksyn. Wyciąg z korzeni kudzu ma silne działanie detoksykacyjne. Poza usunięciem wszystkich szkodliwych substancji z naszego ustroju w fazie tej dochodzi do regeneracji organizmu. Zwiększa się wydolność oddechowa. Pod koniec tej fazy może wystąpić tzw. „głód nikotynowy”. Wówczas następuje druga faza. Polega ona na przywróceniu równowagi kwasowo- zasadowej, która odpowiedzialna jest za procesy metaboliczne. Zaczyna brakować nam papierosów, stajemy się nerwowi i nadpobudliwi. Nie wiemy jak nad tym stanem zapanować. Wówczas swoje zadanie zaczyna spełniać różeniec górski. Dzięki tej roślinie zawartej w preparacie Nicofrin emocje zaczynają opadać, stajemy się spokojniejsi, bardziej zrelaksowani i wypoczęci. Nawet w sytuacjach stresowych nie występuje już chęć zapalenia papierosa. Jestem uwolniony od nałogu! Tylko z środkiem Nicofrin bezpowrotnie rzucisz nałóg palenia papierosów bez skutków ubocznych!

Opinie o Nicofrin:

Opinie o Nicofrin: Rok temu miałem pierwszą próbę rzucenia papierosów, która zakończyła się fiaskiem. Niestety ciągnęło mnie do fajek i po kilku tygodniach nie wytrzymałem – niestety zapaliłem. Poddałem się wtedy i stwierdziłem, że nie ma sensu próbować, gdyż mam zbyt silną wolę. Po roku czasu podjąłem drugą próbę. Od tygodnia biorę Nicofrin i absolutnie nie czuję chęci zapalenia papierosa! Jest to bardzo duży sukces. Mam nadzieję, że wygram tę nie tylko bitwę, ale wojnę z papierosami. Nałogowy palacz

Be the first to comment on "Nicofrin – opinie – cena – gdzie kupić?"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*